Контакты
+38(067)290-05-29
+38(095)357-68-73
+38(063)103-05-12
Киев, Шелковичная 39/1
Храм свят. Михаила, 1-го митрополита Киевского
Популярные товары

Оплата

Способи оплати у нашому інтернет магазині

Поповнення картки Приватбанку

Ми даємо Вам номер своєї картки ПриватБанку, і Ви поповнюєте її з будь-якого терміналу, відділення ПриватБанку або в системі Приват24. Цей спосіб - найшвидший і найзручніший, з невеликою комісією. Перед тим як перерахувати гроші, будь ласка, переконайтеся в наявності обраного Вами товару на складі, дочекайтесь нашого дзвінка або зателефонуйте самі.

Оплата післяплатою при отриманні замовлення у відділенні перевізника

Зручно, тому що потрібно йти тільки на пошту і лише один раз, де ви отримуєте замовлення та сплачуєте одночасно за нього.

WebMoney. (Тільки для замовлень із зарубіжжя)

Спосіб оплати електронними грошима. Передплата. Для тих, хто легко орієнтується в інтернеті, звик до швидкості та безпеки – це найшвидший, найлегший спосіб розрахунку в Інтернет. Переклади з-за кордону здійснюються за погодженням сторін.

Готівка

Оплата готівкою при самовивезенні та кур'єрській доставці по Києву.

Доставка

Види доставки та їх вартість

Самовивіз.

Ви забираєте замовлення самостійно в нашому магазині, адресу вказано в контактах

Кур'єрська доставка

Можлива по Києву. Вартість – 50 грн.

Укрпошта.

Вартість доставки незалежно від вартості замовлення складає 40-50 грн.

Термін доставки складає від 2 до 7 днів. Отримання замовлення (а також одночасно і його оплата у разі замовлення післяплатою) відбувається у Вашому поштовому відділенні.

Нова Пошта

Спосіб доставки доступний для тих міст, де є офіси цих перевізників (як правило, у більшості українських міст вони є). Термін доставки складає 1-2 дні. Отримання замовлення відбувається у офісі компанії перевізника у Вашому місті. Ви отримуєте товар за паспортом та номером декларації, яку ми вам називаємо. Доставка оплачується на місці та залежить від ваги та дальності відстані. Вартість доставки – від 60 грн.

Для вашої зручності! При оформленні замовлення не забудьте вказати зручне відділення перевізника, так як на сьогоднішній день їх відкривається все більше і більше.